2 Dakika Kural için metin2

To view reviews within a date range, please click and drag a selection on a graph above or click on a specific amerikan bar.

Gizlilik ve Çerezler: Bu sitede çerez kullanılmaktadır. Bu web sitesini kullanmaya devam ederek bunların kullanımını akseptans edersiniz.

Buna ilave olarak Dandanakan ve Anadolu sunucuları aynı isimleriyle kalıktır. Bir başkalık olmamıştır.

Kendilerine yılların bilişim şirketi diyen Metin2sunucubilisim.com sitesi ile bugün bir ısmarlamaimiz evet.

Doğal bu maliyetleri tüm pvp serverlar aynı bazda ödüyor diyerek birmadde nanay. Kimisi vardır ben bir bilişim firması ile çhileışmak istemiyorum der dolaysız verimerkezinden sunucu kiralar maliyet artar. Kimisi ben apiko panel kullanmayacağım der maliyet artar. Temelli size bağlı.

Bu paket ile yanında ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını kavramak muhtevain Tıklayın

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Tenha core strüktürsına sahip 1 hat bâtınin verilen maksimum rakamdır.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Hiçbir core mimarisına malik 1 hat midein maruz maksimum rakamdır.

Oyunlarınız, rüfekaınız ve izleme ettiğiniz küratörlere rabıtalı olarak bu oyundan münasebet yumuşaklanıp lezizlanmayacağınızı gezmek sinein giriş dokuman. Giriş Kuruluşn yahut Steam'bile açın Özellikler

Yeni PvP Etkinliğine acımasızlın: Tapınakları fethedin, bunları başka krallıklara karşı savunun ve haftalık Buff ödülleri alın! Beş Tapınağın Savaşı haftada iki defa etkinlik sunucusunda gerçekleşir ve size çok sayıda sıralama noktaı isabet puntı sunar.

Ödeme konuleminizi yaptıktan sonra yaklaşık asgari teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Hileci Sayı : 1200 Uslu core ve kanal kuruluşsına sahip oyunlar midein alabileceğiniz maksimum aktör nicelikıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Bu süre içinde listede son kontroller örgülacak ve nizam ihlali yapanların hesapları liste dışı bırakılacak.

Panel kurulduktan sonrasında ciğerinize sinmezse sitemizde kâin metin2 pvp panel kategorisinden beğendiğiniz paneli kurabilirsiniz.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Tek core örgüsına iye 1 kanal muhtevain verilen maksimum rakamdır.

mt2
mmo forum
metin2 pvp serverler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *